XRT180-200-9000DL Punjač za laptop Dell 4.5×3.0 180w, 20v, 9a
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošaca
5.796,00 rsd
XRT180-200-9000DL Punjač za laptop Dell 4.5×3.0 180w
Osnovne karakteristike
Tip Adapter (punjač) za laptop
Utičnica AC (šuko)
Snaga 180W
Voltaža 20V
Amperaža 9A