XRT90-195-4620DLNN EUROPOWER Punjac za laptop Dell 90W, 19.5V, 4.62A, 4.5*3.0
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošaca
3.052,80 rsd
XRT90-195-4620DLNN EUROPOWER Punjac za laptop Dell 19.5V, 90W, 4.62A, 4.5*3.0
Osnovne karakteristike
Tip Adapter (punjač) za laptop
Utičnica AC (šuko)
Snaga 90W
Voltaža 19.5V
Amperaža 4.62A