XRT240-195-1231DLA EUROPOWER Punjac za laptop Dell 240W, 19.5V, 12.31A 7.4*5.0
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošaca
7.212,24 rsd
XRT240-195-1231DLA EUROPOWER Punjac za laptop Dell 19.5V 240W 12.31A 7.4*5.0
Osnovne karakteristike
Tip Adapter (punjač) za laptop
Utičnica AC (šuko)
Snaga 240W
Voltaža 19.5V
Amperaža 12.31A